Kursy dla dzieci i młodzieży on-line

Zastanawiasz się, jak znaleźć dobre kursy online dla swojego dziecka? Odkrywcze Dzieciaki to nowatorska platforma edukacyjna dla najmłodszych, która zapewnia dostęp do rozwijających treści i szkoleń. Sprawdź różnorodną ofertę kursów!

Nasze kursy on-line

Inwestowanie

Inwestowanie

Czas kursu: 2h 43min 27s
Cena: 190 zł
Zarządzanie własnym czasem

Zarządzanie własnym czasem

Czas kursu: 2h 20min 51s
Cena: 195 zł
Współpraca w grupie

Współpraca w grupie

Czas kursu: 3h 10min 44s
Cena: 180 zł
Poprawne odżywianie się

Poprawne odżywianie się

Czas kursu: 2h 43min 08s
Cena: 150 zł
Zarzadanie pieniędzmi

Zarzadzanie pieniędzmi

Czas kursu: 2h 40min 44s
Cena: 170 zł
Komunikacja

Komunikacja

Czas kursu: 2h 36min 24s
Cena: 160 zł
Planowanie kariery

Planowanie kariery

Czas kursu: 2h 31min 21s
Cena: 195 zł
Rozwijaj swoje pasje z naszymi kursami online dla dzieci i młodzieży

Twoje dziecko chodzi na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, ale dotychczasowy program to dla niego za mało i chce dalej poszerzać swoją wiedzę. Na drodze do samorealizacji pojawia się jeden zasadniczy problem – bardziej zaawansowane szkolenia odbywają się w oddalonym o wiele kilometrów mieście. Nie chcesz rozczarować swojej pociechy, ale nie wiesz, co w takiej sytuacji zrobić? Wiele rodziców zmaga się z podobnymi rozterkami. Jeśli przeszukujesz rozmaite strony internetowe w poszukiwaniu odpowiedzi, to dobrze trafiłeś – Odkrywcze Dzieciaki rozwiążą Twój problem! Uczestnictwo w zajęciach dodatkowych jest niezwykle ważnym elementem w rozwoju każdego człowieka. Niestety, nie zawsze wszystko układa się tak, jak chcemy. Co, jeśli marzenia pociechy to kursy programowania, logicznego myślenia czy nauki kodowania? Zdarza się, że rodzice nie mają możliwości, aby spełnić potrzeby i wymagania dziecka. Często głównym ograniczeniem do rozwijania zainteresowań jest czas (mi.in. duża liczba godzin spędzanych w szkole), finanse, a także miejsce zamieszkania. W najgorszej sytuacji są dzieci, które pasjonują się nietuzinkowymi tematami, takimi jak tworzenie gier komputerowych czy inwestowanie. W szkole nie zawsze jest czas na rozwój osobisty, o czym niestety może przekonać się każdy uczeń. Od najmłodszych lat nauczyciele wpajają teorię, często zapominając o praktyce. Odkrywcze Dzieci oferują starannie przygotowane kursy online, których celem jest rozwój podopiecznych na wielu płaszczyznach. Zależy nam na dawaniu kursantom narzędzi niezbędnych w codziennym życiu. Na naszej platformie nie brakuje treści na temat kompetencji społecznych, pracy w grupie, budowania zdrowych nawyków żywieniowych, a nawet... zarządzania pieniędzmi!

Kursy online jako sposób nauki nowych rzeczy w przyjaznej atmosferze

Odkrywcze Dzieci zapewniają starannie przygotowany program zajęć dostosowany do możliwości i potrzeb wszystkich kursantów, którym zależy na samodzielnym poszerzaniu wiedzy. Nasze zajęcia odbywają się – podobnie jak wszystkie dobre kursy online – w systemie asynchronicznym. Co to oznacza? Pełną swobodę czasową w realizowaniu programu oraz nieograniczony dostęp do udostępnianych materiałów! Taki model pracy sprzyja nauce samodzielności i organizacji, a także oszczędza niepotrzebnego stresu. Kurs dla dzieci – dlaczego warto skorzystać z oferty Odkrywczych Dzieciaków Jeśli Twoje dziecko zbyt dużo czasu spędza w świecie Minecrafta, to najwyższa pora wziąć sprawy w swoje ręce! Atrakcyjnie opracowane kursy online mogą być równie interesujące co gry komputerowe. Zapisanie dziecka na jedne z naszych zajęć to doskonały sposób na oderwanie pociechy sprzed ekranu smartfona i aplikacji mobilnych. Czego potrzebujesz Ty i Twój maluch, aby wziąć udział w zajęciach? Wystarczy komputer, dostęp do internetu... i chęć do rozwijania zainteresowań w wolnym czasie! Ze względu na bogaty program zajęć i różnorodne kursy online Odkrywcze Dzieciaki oferują wiele rozwijających bloków tematycznych. Jeśli zależy Ci, aby Twoja pociecha w przyszłości pewnie wkroczyła na rynek pracy, wybierz zajęcia dodatkowe, które stawiają na zadawanie pytań i kształcenie logicznego myślenia. Czasem więcej korzyści dziecko wyniesie z kursu komunikacji niż z podstaw programowania. Wiedza o tym, jak współpracować w grupie i nawiązywać relacje to podstawowy elementem prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie, a więc jej wartość w dłuższej perspektywie czasu jest bezcenna. W Odkrywczych Dzieciakach zajęcia prowadzone są zdalnie za pośrednictwem strony internetowej. Martwisz się, że uczestnictwo w naszym programie obciąży Twoją pociechę dodatkowymi obowiązkami, a testy – choć krótkie – zniechęcą? Uspokajamy – na pierwszym miejscu stawiamy dobro i potrzeby naszych kursantów. Jak to robimy? Dzieci uczą się o dowolnej porze – mogą realizować kursy online, kiedy mają na to czas i ochotę. Sprawdzanie wiedzy ma charakter utrwalający, a nie oceniający, czyli liczy się przede wszystkim skuteczne przyswojenie informacji, a nie osiągnięty wynik. Z nami nauka online nigdy nie była prostsza!

Poznaj opinie naszych kursantów

Magda
Platforma daje duże możliwości, dzięki niej mój syn nauczył się podstaw pracy w grupie oraz zaczął lepiej zarządzać czasem.
Anna
Wykupiłam 5 kursów na tej platformie i wszystkie gorąco polecam. W ciekawy sposób są przedstawione zagadnienia których moje dziecko nie nauczyło by się w szkole.
Kamil
Bardzo dobra tematyka kursów, ciekawa forma przekazu wiedzy, jedyne na co musze zwrócić uwagę to może zbyt skomplikowane treści jak na poziom dzieci w szkole podstawowej.
Kontakt

Mówią, ze kto pyta nie błądzi.

Masz do nas jakieś pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!

phone-icon +48 609 454 879 mail-icon info@odkrywczedzieciaki.pl